Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Judah Campbell
Results
High School Results
High School
High School
International
Youth
Other
Season
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/17
W
DEC 2-0
C. JONES
---
Vestavia Hills @ Thompson HS
Round 1
132
01/12
W
MD 11-2
W. Garrett
---
2019 Southeastern Pools
Finals
132
01/12
L
F 8-0 2:00
E. Anthony
Christian Bros.
2019 Southeastern Pools
Semis
132
01/12
W
DEC 3-2
T. Tanaka
---
2019 Southeastern Pools
Quarters
132
01/12
W
DEC 5-0
B. Randolph
---
2019 Southeastern Pools
1st round
132
01/12
W
F 5-0 2:50
G. Rigor
Chelsea
2019 Southeastern Pools
Round 3
132
01/12
W
F 2-0 0:41
B. Cross
---
2019 Southeastern Pools
Round 2
132
01/12
W
F 8-1 3:25
M. NEWMAN
Hewitt-Trussville
2019 Southeastern Pools
Round 1
132
01/11
W
F 2-0 0:48
D. Greene
---
Prattville @ Thompson HS
Round 1
132
01/09
L
F 2-0 0:20
A. Mason
---
Thompson HS @ Hoover
Round 1
132
01/04
L
F 2-0 1:14
J. Ferguson
---
The Clash XVII
Round 1 (4 Team)
132
01/04
W
F 8-2 3:35
A. Zaimi
Glenbard North
The Clash XVII
Round 3 (4 Team)
132
01/04
L
F 7-0 2:36
J. Reinardy
Owatonna
The Clash XVII
Quarterfinals (8 Team)
132
12/28
L
DEC 11-6
N. Taylor
Colquitt County
Knockout Christmas Classic
2nd Wrestleback (64 Man)
140
12/28
L
TF 15-0 2:43
T. Williams
Fleming Island
Knockout Christmas Classic
Round 1 (64 Man)
140
12/27
L
F 2-0 1:13
K. Merritt
Chariho High School
Knockout duals
Champ. Round 1
138
12/04
W
DEC 6-4 SV
E. Brantley
Tuscaloosa County
Thompson/Oxford/Tuscaloosa County
Champ. Round 1
138
12/01
L
DEC 5-2
A. ALREFAI
---
39th Huntsville Invitational
Placement 5th/7th
138
12/01
W
FOR 0-0
L. Burrage
Oxford
39th Huntsville Invitational
Round 6 Con Semis plus Con rd 3 12man
138
12/01
L
F 7-0 2:29
D. Cowart
Athens
39th Huntsville Invitational
Round 4 Quarters plus con pool 1 12man
138
12/01
W
DEC 6-3
P. Lawler
---
39th Huntsville Invitational
Round 3
138
12/01
W
F 2-0 1:08
B. White
---
39th Huntsville Invitational
Round 1
138
11/21
W
F 4-1 1:06
A. Clark
---
Hewitt Duals 2018
Round 1 (4 Team)
138
11/21
W
F 7-1 4:52
B. Mears
---
Hewitt Duals 2018
Round 2 (4 Team)
138
11/17
L
DEC 6-3
E. WARREN
---
Gulf Coast Clash presented by MSA
Round 7 32 man Con 1
145
11/17
L
F 4-4 1:57
H. Verret
Covington
Gulf Coast Clash presented by MSA
Round 5 32man rd16
145
11/17
L
F 2-0 1:23
J. Wheeler
Covington
Gulf Coast Clash presented by MSA
Friday Round 3
145
11/17
W
F 2-0 1:34
A. YAZZIE
---
Gulf Coast Clash presented by MSA
Friday Round 2
145
11/16
W
DEC 7-6
A. Shelton
---
Gulf Coast Clash presented by MSA
Friday Round 1
145
11/15
L
DEC 5-2
N. Roberts
---
Thompson HS @ Thompson HS
Round 1
145
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
DEC 7-0
C. JONES
---
AHSAA State Wrestling Championships
Semis & 1st WB (8 Man)
7A 120
02/16
L
MD 12-2
C. Hammond
---
AHSAA State Wrestling Championships
Quarters (8 Man)
7A 120
02/10
L
DEC 5-1
N. Tate
---
AHSAA 7A South Super Section
1st & 3rd (16 Man)
120
02/10
W
DEC 6-0
L. FOUTS
---
AHSAA 7A South Super Section
4th Wrestleback (16 Man)
120
02/10
W
F 6-1 3:45
K. Hamilton
---
AHSAA 7A South Super Section
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
02/09
L
MD 15-1
R. HUFF
---
AHSAA 7A South Super Section
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
01/24
W
TF 19-3 3:20
E. ORTIZ
Central
Thompson HS @ Central
Round 1
120
01/10
W
F 2-0 0:44
D. Greene
---
Thompson HS @ Prattville
Round 1
120
01/03
W
TF 17-0 3:43
T. Le
---
Oak Mountain @ Thompson HS
Round 1
120
01/02
W
MD 13-1
M. MILAZZO
Spain Park Hs
Thompson HS @ Spain Park Hs
Round 1
120
12/20
W
F 10-0 3:07
R. Williams
---
Hewitt-Trussville @ Thompson HS
Round 1
120
12/06
W
DEC 2-1
L. BURRAGE
Oxford
Oxford Tri Match
Champ. Round 1
120
12/04
W
F 5-5 1:25
D. FIELDS
Brookwood Jr-Sr
Tri. vs. Thompson and Gordo
Champ. Round 1
120
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/14
L
F 4-2 3:57
C. Hicks
---
2017 Southeastern Pools Invitational
Placement 5th
108
01/14
W
F 10-5 5:49
R. Summerlin
Thompson High School
2017 Southeastern Pools Invitational
Round 9 (20 Man) All
108
01/14
W
MD 13-0
S. Ammerman
---
2017 Southeastern Pools Invitational
16-Semi & Con Rd/20-Rd_8/24-Con_2
108
01/14
W
F 10-2 5:40
J. Janousek
Spain Park High School
2017 Southeastern Pools Invitational
16-Rd_7/20-Rd_7/24-Semi & Con_1
108
01/14
L
F 8-3 1:32
N. Horst
---
2017 Southeastern Pools Invitational
16-Rd_6/20-Rd_6/24-Quar
108
01/14
W
F 2-0 0:29
B. Mason
Fort Walton Beach High School
2017 Southeastern Pools Invitational
Round 5 All
108
01/14
W
TF 18-3 4:11
S. SANDERS
---
2017 Southeastern Pools Invitational
Round 4 All
108
01/14
W
MD 12-2
N. Myers
---
2017 Southeastern Pools Invitational
Round 3 All
108
01/14
L
F 7-1 3:45
A. Smith
---
2017 Southeastern Pools Invitational
Round 2 All
108
01/13
W
F 5-0 1:16
J. SCHOLL
---
2017 Southeastern Pools Invitational
Round 1 All
108
11/23
W
F 2-4 1:02
G. Hodge
Hewitt-Trussville
Hewitt Duals 2016
Semis (4 Team)
106
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024