Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
HUNTER KIRBY
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2021-2022
Team Name
Casa Grande Union
McDowell
Tanana Middle School
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/01
L
F 2-0 0:23
G. Coski
Grace Christian
Tanana Invitational Wrestling Tournament
Round 4 - Champ & WB (64 Man)
132
03/01
L
F 8-0 2:10
B. Hale
Teeland Middles School
Tanana Invitational Wrestling Tournament
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
132
02/02
W
F 0-0
C. Villa
Ironwood Ridge
Mica Mtn, Amphi, Casa Grande Multi @ IRHS
Round 1
144
01/26
L
F 9-1 1:28
R. Solares
Millennium
Knight Invitational 2024 - Boys Varsity
Round 3
146
01/26
W
F 3-2 1:40
J. Torres
Corona Del Sol
Knight Invitational 2024 - Boys Varsity
Round 3
146
01/26
L
F 16-7 3:37
B. Acosta
Hamilton
Knight Invitational 2024 - Boys Varsity
Round 2
146
01/24
L
F 2-0 0:49
D. Aceves
Mica Mountain
Mica Mtn, Amphi, Casa Grande Multi @ IRHS
Round 1
144
01/13
L
TF 23-7 1:55
W. Stooks
Prescott
Flowing Wells Invitational 2024
4th Wrestleback (64 Man)
144
01/12
W
F 1-4 1:34
N. Salgado
Paradise Valley
Flowing Wells Invitational 2024
Round 4 Champ & WB (64 Man)
144
01/12
L
F 2-0 0:22
K. Kemper
Desert Vista
Flowing Wells Invitational 2024
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
144
01/05
L
F 2-0 0:18
S. Juvera
Williams Field
27th Annual Coolidge Invitational
Round 1 (8 Team)
146
01/05
L
F 2-0 0:41
N. Higgins
Salpointe Catholic
27th Annual Coolidge Invitational
Round 4 (8 Team)
146
01/04
L
F 0-0 1:42
T. Kjolsrud
Cienega
Cienega @ Casa Grande Union
Round 1
144
01/02
L
F 0-0
T. Murphy
Glendale
Maricopa Desert Duals
Round 1
144
12/20
W
F 0-0
W. Leslie
Florence Hs
Under The Lights
Round 1
144
12/13
W
F 0-0
J. Paiz
Notre Dame Preparatory
Maricopa Desert Duals
Round 1
144
12/11
L
F 0-0
P. Kay
Maricopa
Maricopa Desert Duals
Round 1
144
12/10
L
F 0-0
T. Murphy
Glendale
Maricopa Desert Duals
Round 1
144
12/10
W
F 3-8
N. Maxcy
Desert Sunrise
Maricopa Desert Duals
Round 1
144
12/09
L
F 0-0
F. Gonzales
Vista Grande
Maricopa Desert Duals
Round 1
144
12/08
L
F 0-0
C. Halverson
Mountain Ridge
Maricopa Desert Duals
Round 1
144
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
L
F 0-0
J. Arbizo
Hayden
26th annual Coolidge Lions Club Invitational
Round 1
157
02/03
L
F 0-0
V. Singh
Desert Edge
26th annual Coolidge Lions Club Invitational
Round 1
157
01/27
L
F 6-0 1:45
C. Sherbeck
Gilbert
2023 Knight Invitational - Varsity Boys
Round 4
152
01/27
L
TF 17-1 4:16
R. Nunez
Yuma
2023 Knight Invitational - Varsity Boys
Round 3
152
01/27
W
F 5-3 2:45
J. Munguia
Seton Catholic
2023 Knight Invitational - Varsity Boys
Round 1
152
01/25
L
F 0-0
L. Breeden
South Caldwell
McDowell Quad. (South Caldwell, Mitchell, St. Stephens, McDowell)
Round 1
160
01/25
L
F 0-0
W. Fincher
St. Stephens
McDowell Quad. (South Caldwell, Mitchell, St. Stephens, McDowell)
Round 1
160
01/16
W
DEC 14-11
P. Romeo
Clyde A. Erwin
McDowell @ Clyde A. Erwin
Round 1
170
01/13
L
F 4-0 1:00
J. Bates
Chaparral
Flowing Wells Invitational 2023
Round 4 Champ & WB (64 Man)
157
01/13
L
F 2-0 0:43
D. Coronado
Douglas
Flowing Wells Invitational 2023
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
157
01/11
W
F 0-0
J. Spagnuolo
Asheville
Avl, McDowell, @ Asheville
Champ. Round 1
170
01/10
L
F 0-0
L. Cioe
Salpointe Catholic
26th annual Coolidge Lions Club Invitational
Round 1
157
01/09
W
F 0-0
G. Coffey
North Buncombe
McDowell Tri (Enka, North Buncombe, McDowell)
Champ. Round 1
160
01/08
L
TF 16-0
T.
Fountain Hills
26th annual Coolidge Lions Club Invitational
Round 1
157
01/07
W
F 2-0 0:58
U. Anderson
Asheville
2023 Enka Duals
Placement (4 Team)
160
01/07
L
F 2-0 0:27
B. Hernandez
Madison
2023 Enka Duals
Finals (2 Team)
170
01/07
L
F 4-0 1:12
M. McCarson
East Henderson
2023 Enka Duals
Finals (2 Team)
170
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/08
W
F 5-2 3:36
C. Keith
A.C. Reynolds
2022 Enka Duals
Round 3 (3 Team)
152
01/08
L
DEC 14-7
B. McCraw
Polk County
2022 Enka Duals
Finals (2 Team)
152
01/08
L
F 4-1 1:35
G. Harris
Enka
2022 Enka Duals
Round 1 (3 Team)
152
12/18
L
F 2-0 0:50
W. Riddle
Robbinsville
2021 Great Smoky Mtn. Grapple: Varsity
Consi 4
152
12/18
W
F 6-3 2:41
A. Styles
Mitchell
2021 Great Smoky Mtn. Grapple: Varsity
Consi 3
152
12/18
L
F 7-0 1:55
C. Jr
Hoke County
2021 Great Smoky Mtn. Grapple: Varsity
Rd of 16
152
12/17
W
F 4-0 1:22
B. Hernandez
Madison
2021 Great Smoky Mtn. Grapple: Varsity
Champ rd 1
152
12/17
W
DEC 2-0
C. Weaver
Brevard
2021 Great Smoky Mtn. Grapple: Varsity
2nd Wrestleback (32 Man)
152
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024