Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Mayhem Garza
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/07
W
TF 18-0 2:40
Z. Holmes
---
Cheesehead Individual
Placement Matches (8 Man)
60
04/07
W
TF 17-2 2:01
M. Fangerow
---
Cheesehead Individual
2nd Wrestleback (8 Man)
60
04/07
L
F 2-0 0:35
E. Hamacher
---
Cheesehead Individual
Semis & 1st WB (8 Man)
60
04/07
W
F 5-0 0:58
E. Holyfield
---
Cheesehead Individual
Quarterfinals (8 Man)
60
01/29
L
DEC 7-0
M. Marksbury
Fruitport
West GREIGHTS & Byron Center Novice
2nd Place Match (8 Man)
60
01/29
L
F 2-0 1:08
B. Beardsley
Corunna Youth Wrestling
West GREIGHTS & Byron Center Novice
Placement Matches (8 Man)
60
01/29
W
F 4-0 2:10
J. Slager
West Michigan Pursuit
West GREIGHTS & Byron Center Novice
Semis & WB (8 Man)
60
01/29
W
F 4-0 1:00
P. Bolt
Lakeshore WC
West GREIGHTS & Byron Center Novice
Quarterfinals (8 Man)
60
01/08
W
F 2-0 0:45
J. Andrina
Otsego Destroyers WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Placement Matches (8 Man)
60
01/08
W
F 11-0 1:50
D. DiStefano
Dowagiac WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Cons. Semis (8 Man)
60
01/08
L
F 4-1 4:14
R. Brooks
Coloma WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Semis & WB (8 Man)
60
01/08
W
F 9-2 1:01
M. Burton
Hamilton Hawkeye WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Quarterfinals (8 Man)
60
01/08
L
NC 0-0
R. Brooks
Coloma WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
2nd Place Match (8 Man)
60
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022